Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan 25m2 vo Kisela Voda

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Zorica Andreeva 24 Dhj 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izdavam namesten stan-garsonjera, na 1 -vi kat vo mirna sporedna ulica.Odalecenosta od centarot e za 10 min.pes. Stanot e kompletno namesten so mebel i aparati za domakinstvo.So sopstveno ladewe i greenje na struja.Sloboden e od 18 - ti Januari. Vo meguvreme moze da se pogledne.
Zorica Andreeva
078 387 689
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione