Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan vo Crnice

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: мите 06 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
станот е наместен, блиску до центар на 10мин.има две соби кујна,ново реновирано купатило и тераса со поглед према Водно,зградата е на приземје и спрат-први спрат е станот.Може за студенти и фамилија.
мите
072-249-176
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione