Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 54m2 vo Kisela Voda

13 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Горан Ковачевиќ 07 Mar 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
3 собен наместен стан на почеток од Кисела Вода 10 минути од центарот на градот. Нема парно ниту телефон.
Горан Ковачевиќ
075422572
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione