Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA DVOIPOL SOBEN STAN VO KISELA VODA

150 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Unik 01 Pri 12:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
65м2, двоипол собен (со една спална соба, голема дневна и терпезарија како посебна соба).
На 3 кат, наместен, со парно.

150 евра месечна кирија
Unik
Посредување при купопродажба и изнајмување на станови
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Рајко Жинзифов Tregoje në hartë
070641311
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione