Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SHORT STAY RENTAL KRATOK PRESTOJ FLATIRON AP

0 EUR

Jepet me qera nga: ivan 01 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdavaat apartmani, idealni za vasite gosti, turisti i delovni partneri, vo neposredna blizina na centarot na gradot. Apartmanite se naogjaat na vlezot vo Kisela Voda na m.v.Stara Rampa vo novata zgrada na Adora - Flatiron i nudat celosna diskrecija. Najluksuzno se namesteni so posebni spalni sobi. Site apartmani se opremeni so kompletna funkcionalna kujna, kupatilo, terasa, LCD tv, Klima, Masina za Alista, Wi Fi. Apartmanite se vo povrsina od 35m2-40m2.
Site apartmani se so odobrenie za rabota i se kategorizirani soglasno vazechkata zakonska regulativa vo Makedonija.
Apartmanite moze da se poglednat na www.flatiron.mk

NAPOMENA :
- APARTMANITE NE SE IZDAVAAT ZA KRATOK DNEVEN PRESTOJ
- APARTMANITE NE SE IZDAVAAT NA MALOLETNI LICA I NE SE IZDAVAAT ZA ZABAVI I DRUG VID PROSLAVI.
- APARTMANITE NE SE IZDAVAAT ZA EDNA ILI DVE NOKJEVANJA. MINIMUM 3 NOKJEVANJA

Cena:
- tri nokjevanja: 100 evra
- od 3 do 10 nokjevanja : 30 evra po nokjevanje
- nad 10 dena sledi popust od 10%
_____________________________
Cena za eden mesec 650 evra.

Contact 070 343 091
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione