Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kisela Voda 78 m2 kaj Ekonomskoto

330 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Branko 20 Qer 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se iznajmuva 4 soben stan od 78m2 vo Kisela Voda kaj Ekonomskoto. Odlicen raspored - dneven pretstoj, 3 spalni, kupatilo, trpezarija, oddelna kujna, ostava i terasa. Stanot e vo dobra sostojba, so dnevna svetlina, na samo 15min pes do centar. Stanot se naogja na 3ti sprat vo zgrada od 7 kata so lift. Zgradata i vlezot se vo dobra sostojba. Stanot moze da se kupi namesten ili prazen po dogovor. Stanot e so odlicna izolacija svez letno vreme, topol zimno, priklucok za parno na Toplifikacija ima.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione