Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO KISELA VODA POZADI SALA RASADNIK NAMESTEN

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: VIP TAXI SERVIS Dje 12:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Se izdava komplet namesten stan od 1vi Juni vo K.Voda pozadi salata rasadnik.
Idealen za mlad bracen par.
VIP TAXI SERVIS
ВИП СЕРВИС ТАХИ РЕНТ А КАР МК 🇲🇰 Такси превоз 🚖 СКОПЈЕ - ❄ БОРОВЕЦ 🎿 - 80,€ СКОПЈЕ - 🌨 БАНСКО 🏂 - 80,€ СКОПЈЕ - 🌦 ПАМПОРОВО ⛷ - 140,€ СКОПЈЕ - 🌬 САНДАНСКИ 🚠 - 80,€ СКОПЈЕ - 🌪 КОПАОНИК 🛷 - 100,€ Со вклучени патарини/винетки Цените се по возило Максимум 4 особи БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ Контакт: Горан 076273743 Сашо 071361822 Вибер / ВатСапп 24/7 Превозот е со МЕРЦЕДЕС ВОЗИЛА. ENG 🇬🇧VIP SERVIS TAXI Taxi Services SKOPJE - ❄ BOROVETS 🎿 - 80,€ SKOPJE - 🌨 BANSKO 🏂 - 80,€ SKOPJE - 🌦 PAMPOROVO ⛷ - 140,€ SKOPJE - 🌬 SNDANSKI 🚠 - 80,€ SKOPJE - 🌪 KOPAONIK 🛷 - 100,€ Whit pay tools / vignette included... Prices per vehicle max 4 persons... NO EXTRA COST !!!!! Contact:+38976273743 GORAN;+38971361822 SASHO Viber / What'sApp 24/7. Transportion is with MERCEDES vehicles
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
076273743
VIP TAXI SERVIS
076273743
Leaflet
Në fillim