Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

2-SOBEN NAMESTEN 55m2 CENTAR DRAGSTOR BETI

270 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Real estate DOMA DOM 01 Sht 19:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real estate DOMA DOM
EKSTRA NOV TROSOBEN STAN 81m2 VO CENTAR KAJ ZOIL 94 000 ЕУР
EKSTRA TROSOBEN 85m2 CENTAR POZADI RAMSTOR 450 ЕУР
NOV DVOSOBEN 45m2 CENTAR KAJ UNIVERZALNA 220 ЕУР
 2SOBEN STAN 50m2 KAJ SOCIJALNO CENTAR VERO JUMBO 0 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra 18793
Se izdava 2-soben stan od 55m2,vo Centar na visoko prizemje vo blizina na Grcka ambasada so parno.
Cena 270e.
077 705 108 / 109
Agencija DOMA DOM
MoneyGram-money transfer
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Tregoje në hartë
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM
NOV PRAZEN STAN 70m2 TAFTALIDZE MLECEN 0 МКД
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 55m2 DEBAR MAALO 240 ЕУР
NOV TROSOBEN 90m2 NA VODNO NAD MVR 380 ЕУР
2 soben stan 47m2 vo Centar 60 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione