Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AERODROM NOV 86M2 PRIZ ZA ORDINACIJA SALON

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 03 Shk 13:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
11155...AGENCIJA PARTENON IZDAVA STAN VO AERODROM VO NOVOGRADBA NEVSELUVAN DOSEGA, PRIZEMJE OD 86M2 ZA DELOVEN PROSTOR, ORDINACIJA, SALON ZA UBAVINA, UCILISTE ILI SLICNO...SO DVE KUPATILA, DVE KUJNI I VLEZ ZASEBEN....CENA 400EU...POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405


WhatsApp:
071257405
Leaflet
Në fillim