Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR D.MAALO KANCELARISKI PROSTOR 128M2

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 11 Mar 13:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
1009. PARTENON NEDVIZNOSTI IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO D.MAALO SO POVRSINA OD 128M2 NA 1KAT,, 6 PROSTORII, KUJNA I DVA TOALETA...SOPSTVENO PARNO....SLOBODEN OD 01.04.2020 GODINA ....CENA 700EU (MOZEN DOGOVOR)...POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405


WhatsApp:
071257405
Leaflet
Në fillim