Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR GR ZID BLOKOVI 70m2 NAMESTEN

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 10 Mar 14:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
1143..AGENCIJA PARTENON IZDAVA NAMESTEN STAN trosoben VO CENTAR VO BLOKOT NA GR. ZID KAJ POLICIJA BEKO....STANOT E NA 4 KAT SO PARNO, LIFT, NAMESTEN ....POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
sloboden od 01.04.2020 god
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
Në fillim