Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR NAD MEKICITE NA STRAZA 52M2+100M2

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: UNIVERZUM 13 Qer 10:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava 2,5 soben stan od 52m2 kompletno opremen na 6 od 6 kat +100m2 terasa cena 250 evra sloboden od 1 juni sifra 3110 kon tel 070-546-378,078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR BUL 11 OKTOMVRI 113M2 1 060 ЕУР
G.ZID SPROTI G.POSTA 67M2 1 120 ЕУР
VISOKO TURISTICKI AVTOBUS -
SE IZDAVA STAN NA PLOSTAD 70M2 400 ЕУР
Në fillim