Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Centar se izdava ul.J. Mijalkov pozadi Ramsto 45m2

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija"DOM" 11 Qer 15:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra (40/5 )
Se izdava namesten 2-soben stan 45m2
pozadi Ramstor na ul.Jordan Mijalkov
na 4-kat,lift,klima,centralno greenje
cena;300evra
---------------------------------------------------
Agencija"DOM"-Skopje
tel.070/335-990
[email protected]
Agencija"DOM"
Nasata firma Drustvo za proektiranje ingenering i posreduvanje so nedviznosti "DOM"Metodija DOOEL-Skopje veke postoi 14.godini.Prema toa imame dolgogodisno iskustvo za dejnosta za koja sto sme registrirani i imame ostvareno zadovolitelni rezultati za sto imame potvrda i od nasite ceneti klienti za koi nivnoto baranje do nasata firma sme go realizirale na beprekorno na nivno zadovolstvo.So dolzna pocit sprema nasite klienti pozdrav.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bihacka br.3 Tregoje në hartë
070335990
Agencija"DOM"
070/335-990
Leaflet
Agencija"DOM"
DOM IZDAVA LUKS STAN 103m2 CENTAR PRIZEMJE MR JACK 0 MKD
SIMPO CRNICHE STAN 79m2 NA 1 KAT 0 EUR
Luxsurious apartment for rent in Centar 109m2 500 EUR
NAMESTEN STAN 45m2 VO KOZLE 220 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione