Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Centar Shvajcarska Ambasada stan 90m2 Kancelarii

600 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija"DOM" 26 Nën 11:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agencija"DOM"
Agencija DOM prodava_nov stan 38m2 Cesma 0 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN 3 SOBEN STAN 75m2 VO KOZLE 240 ЕУР
AGENCIJA DOM IZDAVA 3 SOB STAN 68m2 NA BIHACKA 0 МКД
AGENCIJA DOM IZDAVA STAN OD 46m2 VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava renoviran stan za Kancelarii
ili za ziveenje po izbor do Shvajcarska
Ambasada na 3-kat .
Cena:600evra ( vo zavisnost od zakupot )
Nacin i dinamika na plakanje mozna korekcija.
************************************************
Agencija "DOM"-Skopje
tel.070/335-990
Agencija"DOM"
Nasata firma Drustvo za proektiranje ingenering i posreduvanje so nedviznosti "DOM"Metodija DOOEL-Skopje veke postoi 14.godini.Prema toa imame dolgogodisno iskustvo za dejnosta za koja sto sme registrirani i imame ostvareno zadovolitelni rezultati za sto imame potvrda i od nasite ceneti klienti za koi nivnoto baranje do nasata firma sme go realizirale na beprekorno na nivno zadovolstvo.So dolzna pocit sprema nasite klienti pozdrav.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bihacka br.3 Tregoje në hartë
070335990
Agencija"DOM"
070/335-990
Leaflet
Agencija"DOM"
DOM IZDAVA NAMESTEN 3 SOB STAN 65m2 VO KAPISTEC 0 ЕУР
Ponov stan 48m2 na prizemje so  dvorce vo Karpos 0 ЕУР
AGENCIJA DOM NUDI 3 S NOV STAN 74m2 KAPISTEC 0 ЕУР
Se izdava nov stan od 45m2 vo Crnice_230 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione