Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Дарма Дома izdava luksuzen stan vo Taftalidze

340 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА 23 Sht 14:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
LUX APARTMENTS FOR RENT IN SKOPJE -
Дарма Дома izdava odlicen stan vo Taftalidze 13 000 МКД
Дарма Дома izdava 3 soben luks stan vo Centar 450 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava 2 soben nov stan vo Debar Maalo 320 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Дарма Дома издава луксизен стан во Тафталиџе во Гранд Престиж, станот поседува 55 м2, 2 соби, дневна, и спална, станот се издава наместен со нов мебел.клима. балкон , нова градба.вселив веднаш.

цена- 340 евра-не е фиксна

шифра 18142

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: [email protected]
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Потрагата по вашиот дом започнува од кај нас. Агенцијата за недвжности ДАРМА ДОМА е спремна да одговори на вашите барања. Тим од млади и искусни агенти ви стојат на располагање во донесувањето на сигурна и вистинска одлука. ДАРМА ДОМА - Ваш сигурен партнер!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Карпош Tregoje në hartë
078219508
https://www.darmadoma.com.mk
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома luks 4 soben stan vo Aerodrom Dzevahir 500 ЕУР
Дарма Дома izdava nov 4 soben stan vo Karpos 4 320 ЕУР
Дарма Дома izdava PRAZEN stan vo Kisela Voda 180 ЕУР
Дарма Дома izdava nov stan vo Aerodrom Dzevahir 330 ЕУР
Në fillim