Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Дарма Дома izdava nov stan vo Aerodrom kaj Capitol Mall !

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА 21 Pri 12:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
ДАРМА ДОМА izdava prazen 3 soben stan vo Kisela Voda, Rampa 260 ЕУР
Дарма Дома izdava nov stan vo Aerodrom Dzevahir 330 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava nov stan vo Aerodrom vo Dzevahir 350 ЕУР
Дарма Дома izdava luks 3 soben stan vo Centar 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром, позади Веро во близина на Capitol Mall, поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална,се издава наместен со нов мебел,на 3 кат, нова кујна, балкон, греење на клима, комплет реновиран, ВСЕЛИВ веднаш....


ЦЕНА- 220 евра-не е фиксна

шифра 21651

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

 
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома е агенција за недвижности која е спремна да одговори на вашите барања и потреби. Вашата потрага по нов дом започнува од нас! Во нашиот асортиман на недвижнини може да пронајдете станови за изнајмување според вашите потреби и буџет. Ние со станови располагаме нис различни локации на Скопје и со различна квадратура. Моментални станови кои ги поседуваме во нашиот асортиман на недвижнини се : - издава нов стан во Козле близина на City moll - издавање на стан во близина на Воена болница - издавање на стан во Карпош- Лептокарија - издавање на стан во Кисела Вода - издавање на гарсоњеа во Црниче - издава нов трособен стан во Тафталиџе и др. - издавање на станови во Центар Во нашата агегенција има млад тим на агенти кои ќе Ви помогнат да пронајдете и да донесете вистинска одлука за тоа што го посакувате. Секогаш, кога сте по потрага на стан за Вас и вашето семејство најдобро е истиот да го погледнете и да добиете реална слика за тоа како ќе изгледа вашиот нов дом! Доколку сте заинтересирани за Нас и нашите услуги, може да ни оставите понуда на нашата веб страна, тоа ќе биде разгледана од нашиот стручен тим, или може да испратите понуда доколку нудите стан за издавање и тој да биде разгледан од нас и во скоро време ќе бидете исконтактирани за соработка. Се со цел и Вие побрзо да го издадете вашиот стан, со помош од нас. На нашиот профил на Pazar3.mk има голем дел од становите кои ги издаваме, може да ја посетите нашата продавница и детално да разгледате тоа што ние нудиме. Нашата локација е : ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош Контакт: 078/219-508 Или може да ни се обратите и на нашата емаил адреса : darmadom.info@gmail.com Ве очекуваме за заедно да го избереме најдоброто за Вас. Ние сме вашиот сигурен Партнер по потрага на вашиот нов Дом!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул Љубљанска бр.16-1/10 Tregoje në hartë
078219508
https://www.darmadoma.com.mk
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома izdava luksuzen stan vo Centar 300 ЕУР
Дарма Дома izdava nov 3 soben stan vo Taftalige 450 ЕУР
Дарма Дома izdava nov 4_soben stan Aerodrom 400 ЕУР
Дарма Дома izdava nov 4 soben stan vo Кapistec ! 350 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione