Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ RAMPA

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 29 Gush 10:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Agencija Domik izdava 2 soben namesten stan 45 m2 kaj Рампа , Cena 200 Evra - sifra 93929

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected] www.domikestate.com
https://www.facebook.com/domikrealestate/
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
DOMIK IZDAVA 4 SOB LUX. NOV STAN KAJ SOBOREN HRAM 800 EUR
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO CRNICE 300 EUR
DOMIK IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO KAPISTEC 180 EUR
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN NAD KLINIKA 190 EUR
Në fillim