Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 15 Gush 15:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Agencija Domik izdava 2 soben namesten stan 35 m2 vo Debar Maalo, Cena 230 Evra - sifra 257397

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected] www.domikestate.com

https://www.facebook.com/domikrealestate/
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
DOMIK IZDAVA NOV NAMESTEN STAN KAJ KATOLICKA 280 EUR
DOMIK IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR 200 EUR
 NOV  DVOSOBEN STAN VO KOZLE 50 000 EUR
DVOSOBNI I TROSOBNI STANOVI VO MODERNA NOVOGRADBA 1 250 EUR
Në fillim