Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO KOZLE

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 18 Pri 10:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Agencija Domik izdava 3-soben namesten stan 58 m2 vo Kozel kaj 2 Elena, Cena 350 Evra - sifra 257468

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected] www.domikestate.com https://www.facebook.com/domikrealestate/
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
SE IZDAVA NAMESTEN  STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 160 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 250 EUR
DOMIK IZDAVA 2 SOB NAM NOV STAN SPROTI CITY MALL 270 EUR
DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM 200 EUR
Në fillim