Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

DOMIK IZDAVA 4 LUX STAN VO MIDA KOMPLEKS

750 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 09 Gush 11:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO RASADNIK 220 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR SOBOREN HRAM 250 EUR
DOMIK IZDAVA LUX STAN NA VODNO 1 200 EUR
SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO KARPOS 500 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Agencija Domik izdava 4 soben lux. stan 126 m2 vo Mida kompleks, Cena 750 Evra - sifra 4988

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected] www.domikestate.com

https://www.facebook.com/domikrealestate/
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
  Online
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
SE IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA KAJ KATOLICKA 180 EUR
DOMIK IZDAVA DELOVEN VO CENTAR VO NOVA ZGRADA 500 EUR
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 250 EUR
House for Rent in Przino 1 600 EUR
Në fillim