Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN VO CENTAR

270 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 18 Pri 11:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
DOMIK IZDAVA  NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA 180 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR
DOMIK 2 SOBEN STAN VO KOZLE 61 500 EUR
DOMIK 2 SOBEN STAN 43m2 VO MICURIN 43 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Agencija Domik izdava 2 soben namesten stan 40 m2, vo Centar pozadi Univerzalna Sala, vo nova zgrada, Cena 270 Evra - sifra 259686

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected] www.domikestate.com
https://www.facebook.com/domikrealestate/
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR POZADI UNIVERZALNA SALA 220 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 500 EUR
DOMIK DVOSOBEN STAN VO KARPOS 3 39 000 EUR
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KTK 350 EUR
Në fillim