Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben nov stan vo Skopje

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“ 04 Shk 12:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
022464842, 071246202
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
se izdava dvosoben nov namesten stan do nova zeleznicka 5 kat lift
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
Доколку сакате да продадете, купите, го замените вашиот поголем стан за помал и обрато или сакате да издадете - изнајмите, јавете се кај нас ние ќе го сториме тоа за Вас.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul. Kuzman J.Pitu br.26, lam.1; lok.3 Tregoje në hartë
022464842, 071246202
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
022464842, 071246202
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione