Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVOSOBEN STAN KOZLE

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: My Home Real Estate 24 Nën 07:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
My Home Real Estate
STANOVI ZA GOSTI I KRATOK PRESTOJ 40 ЕУР
Deloven prostor so dva vleza 500 ЕУР
NAMESTEN STAN STROG CENTAR 270 ЕУР
Kompletno namesten, kablovska I net, svezo bojadisan, sopstveno dvorce vo mirna sredina na podnozjeto na Vodno.
Vednas vseliv, Dogovor za zakup min 1 godina.
My Home 078410334
My Home Real Estate
POSREDUVANJE I PROMET SO NEDVIZNOSTI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
29 Noemvri 18/4 Skopje Tregoje në hartë
078410334
My Home Real Estate
078410334
My Home Real Estate
STANOVI ZA GOSTI I KRATOK PRESTOJ 40 ЕУР
NAMESTEN STAN STROG CENTAR 270 ЕУР
Deloven prostor so dva vleza 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione