Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben stan zad Univerzalna

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“ 09 Gush 12:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
022464842, 071246202
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava dvosoben stan vo Centar nova zgrada zad univerzalna namesten 2kat so parno lift.
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
Доколку сакате да продадете, купите, го замените вашиот поголем стан за помал и обрато или сакате да издадете - изнајмите, јавете се кај нас ние ќе го сториме тоа за Вас.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul. Kuzman J.Pitu br.26, lam.1; lok.3 Tregoje në hartë
022464842, 071246202
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
022464842, 071246202
Leaflet
Në fillim