Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

EKSKLUZIVEN APARTMAN SO POGLED NA GRADOT 165 m2

650 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КАЗА МИА - М 20 Dhj 14:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
NOV DVOSOBEN STAN KATOLICKA 44M2 50 600 ЕУР
KUKA VLAE OD STRANA NA PORTA VLAE 105 000 ЕУР
RUSKA ZGR GORCE PETROV STAN 1 KAT DO MIRCE ACEV 33 000 ЕУР
DVOSOBEN 55 M2 KATOLICKA 57 500 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE IZNAJMUVA EKSKLUZIVEN APARTAN VO NASELBA PRZINO .
APARTMANOT E POZICIONIRAN NA 2 KAT.
CELOSNO E MODERNO UREDEN, GOLEM BALKON 21 M2.
SOPSTVENO PARNO GREENJE ,PODNO PARNO,
SOLAREN SISTEM ZA TOPLA VODA,
NA RASPOLAGANJE PARKING MESTO I GARAZA
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
  Online
078434502
КАЗА МИА - М
KUKA SO  PLAC ZA GRADBA NA 5 MIN PES OD PLOSTAD -
NOVI STANOVI HROM NA ODLICNA LOKACIJA 46-58m2 880 ЕУР
NOVI STANOVI VLAE 41 I 42 M2 SO SPALNA CENTR.PARNO 39 900 ЕУР
TOP PONUDA NA DENOT STAN 90M2 PORTA VLAE 65 000 ЕУР
Në fillim