Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EKSTRA DVOSOBEN NOV STAN KAJ BROZ KAFE

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: VIZIJA DOM 18 Nën 19:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup

Agencija VIZIJA DOM izdava dvosoben, super novnamesten stan vo Centar, Stanot ima odlicen raspored. so posebna spalna
Cena 200 evra! EKSTRA PONUDA !!!

Kontakt
Snezana
075 / 60 55 77
Agencija Vizija Dom
VIZIJA DOM
VIZIJA DOM E EDINSTVENA AGENCIJA VO MAKEDONIJA SO STIL I VIZIJA DO VASIOT DOM NASA VIZIJA VAS DOM AGENCIJA VIZIJA DOM PROVERETE ZOSTO SITE JA SAAKAT OVAA AGENCIJA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ul.MARSAL TITO br.22 vlez 2 stan 1 Tregoje në hartë
078/616-939
VIZIJA DOM
075 / 60 55 77
Leaflet
VIZIJA DOM
AKCIJA NOV DVOSOBEN  STAN VO  AERODROM 1 020 ЕУР
TOP PONUDA ULTRA LUX STAN TAFTALIGE 155M2 -
LUKSUZEN I KVALITETEN STAN -
TOP DVOSOBEN STAN VO  DEBAR MAALO ITNO I POVOLNO -
Në fillim