Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EXTRA KUKA BARDOVCI PRAZNA ILI NAMESTENA

2 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Real estate DOMA DOM 21 Nën 12:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Sifra 19268

Se izdava nova kuka vo Bardovci posle crkvata po ugorninata na desno od 400m2 POLU SUTEREN 140M2 + PRIZ. 140M2 + 1KAT 140M2 so golem dvor ograden od site strani ! Kukjata moze da se izdava (polunamestena so kujna i elektricni aparati i plakari),ili komplet namestena !

077 705 108 / 109
Agencija DOMA DOM
MoneyGram-moneytransfer
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Иво Лола Рибар 72 б, локал 18 Tregoje në hartë
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM
DELOVEN PROSTOR 20M2+80M2 MAGACIN vo CENTAR 20 000 МКД
DELOVEN PROSTOR DUKAN 55m2 CENTAR-JUZEN BULEVAR 500 ЕУР
TROSOBEN STAN 80m2 VO CENTAR GRADEZNICI 325 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN 60m2 NA MLECEN TAFTALIDZE 270 ЕУР
Në fillim