Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Family House izdava luksuzen stan vo Kozle

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Family House 22 Dhj 12:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Family House
DUPLEX STAN VO MICURIN 0 EUR
TROSOBEN STAN VO AERODROM DO KAPITOL 57 000 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM KARSI 3 BISERA 12 300 MKD
GARSONJERA DO KATOLICKA CRKVA CENTAR 1 300 EUR
Под шифра - (352)
Во близина на Германска амбасада во Козле, се издава луксузен комплетно наместен стан со вкупна површина од 80м2, со две спални соби, комплетно опремена кујна, три тоалета, све ново, самата зграда е стара 2-3 години, во станот има сопствен систем на греење (електричен), има и клима уред и панели. Со станот иде и гаража од 16м2. Вреди да се погледне.
Цена: 450 евра

Агенција Family House
ШИФРА - (352)
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Family House
078430293
Leaflet
Family House
FAMILY HOUSE IZDAVA PRAZEN STAN VO RASADNIK 150 EUR
Family House izdava garsonjera vo Micurin 9 500 MKD
Family House izdava odlicen stan vo Rasadnik 170 EUR
Se izdava luksuzno namesten stan vo Centar 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione