Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Family House izdava odlicen stan vo Rasadnik

170 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Family House 03 Tet 12:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Family House
SE IZDAVA GARSONJERA POZADI KATOLICKA CRKVA 180 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 4 220 ЕУР
SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO AERODROM 5 ЕУР
Se izdava trosoben prazen stan vo Aerodrom 180 ЕУР
Под шифра - (349)
Се издава стан во Расадник, кај бензинската Мак Петрол и Мечкаров, во нова градба кај маркетот Гранап, со вкупна површина од 51м2, комплетно наместен со една спална соба, сите потребни елементи, дневна со кујна и трпезарија и комфорна тераса. Станот нема парно греење, може да се обезбеди една панелка. Се наоѓа во зграда на 3ти кат со лифт. Паркинг слободен пред зградата!
Веднаш вселив.
Цена: 170 евра

Агенција Фемили Хаус - (шифра 349)
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Leaflet
Family House
Family House plac vo Volkovo 0 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO REONSKI CENTAR AERODROM 150 ЕУР
Family House izdava odlicen 4 sob stan na Ruzvelt 550 ЕУР
Family House izdava polunamesten stan do Mavrovka 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione