Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FOR RENT IZDAVAME LUXURY 150 APARTMENT CRNICE

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: MyNewHome-PropertySkopje 21 Dhj 10:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
FOR RENT:
New Apartment in new building on beautiful location-Crnice
-Apartment Have 150m2,on 2 th floor (3 floors in total) with elevator Garage.
The apartment has living with leather sofa & dining area, 4 bedroom with closet(1 master bedroom), kitchen with fully equipped,3 bathroom ,3 balcony.
It has air-conditioner-INVERTER, internet, LCD TV,Home Cinema.
The building is new,the apartment is fully equipped with new modern furniture.
Heating is privat plus air condition in all room-fully equipped kitchen(connected to the dining and living room),
Parking place-Garaze for 3 car
-Available Now
-Code-Cr203
IZDAVAME:
Nov Luksuzen 150m2 stan vo n.Crnice
Stanot e opremen so nov i luksuzen mebel,satelitska,LCD,Klima-INVERTER,sopstveno greenje
-Sloboden-Vednas
-Idealen,diplomati,konzulati,rezidenti,konzulati, familija i sl.
-Sifra-Cr203
-Cena po Dogovor

MyNewHome-Agencija za Nedviznosti
Kontakt Tel: 078 218 306 i 077 861 205
e-mail: [email protected]
MyNewHome-PropertySkopje
MyNewHome-RealEstateAgency e агенција основана со една цел да на клиентите им понуди професионална и брза услуга во областа на издавање и продажба на стамбено деловни објекти на територијата на Скопје и пошироко. Квалитетот на нашите услуги се мотив за нашата иднина,а воедно и ваша сигурност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Лондонска bb Tregoje në hartë
078218306
MyNewHome-PropertySkopje
078218306 , 077861205
Në fillim