Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAM STAN VO KAPISTEC

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Verce 02 Sht 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Izdavam trosoben stan na top lokacija vo Kapistec. Raspolaga so dve spalni sobi, dnevna, kujna, trpezarija, dve kupatila i terasa. Tel.za kontakt 071/352-593
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione