Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAME STAN OD 77m2 KAJ UNIVERZALNA

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 04 Shk 12:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Прима Каза
Stan od 49m2 novogradba 52 000 ЕУР
Stan od 61m2 vo Centar 64 000 ЕУР
Se izdava namesten stan vo K Voda 200 ЕУР
Se izdava luksuzno namesten stan  vo Crnice 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SIFRA 15111 IZDAVAME STAN TROSOBEN 77M2 POZADI UNIVERZALNA. NA 3/5 KATA SO LIFT. SO PARNO. KOMPLETNO NAMESTEN. DVE TERASI, GRADBA 2006.

CENA 450EUR
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
075469329 , 023231616
Leaflet
Прима Каза
Stan za kancelarii vo Aerodrom 250 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 59m2 2-soben namesten 400 ЕУР
Se izdava 2soben nevselen namesten luks stan vo T1 300 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Rasadnik 270 ЕУР
Në fillim