Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavame ubavo namesten stan vo Centar

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dom Lux 29 Jan 16:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dom Lux
Se izdava luksuzno namesten stan vo Centar 400 ЕУР
Se izdava preubav stan vo Taftalidze 400 ЕУР
Stan od 41m2 vo Kapistec 46 000 ЕУР
Se izdava ubavo namesten stan vo Centar 350 ЕУР
Izdavame ubavo namesten stan vo Centar kaj Romanska ambasada, pozadi Bunjakovec trgovsiot centar, 100m2, 3 spalni, privatno greenje na struja, kamin. Cena 400 evra.
ID 10812
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Kompletno namesten stan vo Centar -
Stan vo Gradski Zid - Centar 1 100 ЕУР
Se izdava Ekstra kancelarii vo Centar do plostad 600 ЕУР
Stan 56m2 na vis.priz. vo G Petrov 46 000 ЕУР
Në fillim