Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavanje garsonjera vo Kisela Voda Rampa od 28m2

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Урбан Дом 03 Korr 10:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се издава наместена гарсоњера од 28м2 во Кисела Вода на стара рампа со централно греење+клима.
Урбан Дом
Агенцијата за недвижности Урбан Дом посредува при склучување на договори за купопродажба и издавање на станови, куќи, деловни простори и плацови за градба на семејни куќи,стамбени згради, викендици и деловни објекти.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Сава Ковачевиќ бр. 1 Tregoje në hartë
078253411
http://www.urbandom.com.mk/
Урбан Дом
078253411
Leaflet
Në fillim