Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

KAPISTEC KAJ CVETEN PAZAR 77M2 ZA KANCELARII

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 03 Shk 13:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
PARTENON NEDVIZNOSTI
Deloven prostor dukan 22m2 na prizemje -
Kuka 110m2 na plac od 455m2 Vlae 165 000 ЕУР
N.Lisice 59m2 dvosoben na 5kat -
Taftalidze 1 77m2 trosoben nov vseliv na 1kat 1 170 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
6723...AGENCIJA PARTENON IZDAVA STAN VO KAPISTEC KAJ CVETEN PAZAR PRAZEN ZA KANCELARII...STANOT E NA 5KAT SO POVRSINA OD 77M2 TROSOBEN.......CENA 220EU...POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
  Online
071257405


WhatsApp:
071257405
Leaflet
Në fillim