Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kapistec nov trosoben stan od 65m2

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“ 05 Nën 11:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
022464842 , 071246202
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava trosoben nov stan so nov mebel dosega nevseluvan vo Kapistec spr.zito luks
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
Доколку сакате да продадете, купите, го замените вашиот поголем стан за помал и обрато или сакате да издадете - изнајмите, јавете се кај нас ние ќе го сториме тоа за Вас.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul. Kuzman J.Pitu br.26, lam.1; lok.3 Tregoje në hartë
022464842, 071246202
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
022464842 , 071246202
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione