Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KAZA MIA IZDAVA PREUBAV STAN VO PORTA BUNJAKOVEC

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КАЗА МИА - М 07 Sht 12:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
NOV STAN 50M2 NA JUZNA STRANA 2 KAT AERODROM 52 500 ЕУР
SE IZNAJMUVA PRAZEN STAN VO CENTAR BLIZU GRCKA AMB 230 ЕУР
2 PODZEMNI GARAZI NA UL.20 OKTOMVRI 10 000 ЕУР
NOVI STANOVI AERODROM 63 I 66 M2 TROSOBNI 970 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН, СО ГОСТИНСКО ВЦ, И КУПАТИЛО. ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, ДВЕ ТЕРАСИ ОД КОИ ЕДНАТА Е СО ОСТАВА!! НА 1 КАТ, ОДЛИЧЕН ПОГЛЕД. ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ И ДВЕ КЛИМИ. ПРИКЛУЧЕН НА МАКС ТВ И ИНТЕРНЕТ!!
КОНТАКТ ТЕЛ 078296736
Ш. 12345
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализрање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен лукзуен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
ODLICEN DVOSOBEN STAN HIPODROM 53m2 33 000 ЕУР
KANCELARISKI PROSTOR ZA IZNAJMUVANJE VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA STAN DEBAR MAALO BLIZU BROZ KAFE 0 ЕУР
RENOVIRAN STAN NA PRIZEMJE VO KARPOS 4 62 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione