Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LUKSUZEN DVOSOBEN STAN VO LEPTOKARIJA

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 21 Sht 12:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
шифра 23549

Се издава преубав, луксузен стан во Лептокарија. Станот е двособен и е на 3-ти кат, со една спална,дневна со трпезарија, кујна, остава и купатило.

Цена 350 евра

Code 23549

A beautiful, luxurious apartment in Leptokarija is being rented. The apartment is with two-bedroom and is on the 3rd floor, with one bedroom, living room with dining room, kitchen, utility and bathroom.

Price 350 euros

REAL ESTATE ASTORIA
ТЕЛ. 071/236-787
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/236-787, 3110-566
Leaflet
Në fillim