Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Luksuzen nov stan vo Mida Kompleks

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 12 Mar 10:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Шифра 24338

Издаваме луксузен стан во Мида Комплекс во нова зграда со површина од 74м2. Располага со 2 спални соби, дневна соба , купатило и тераса. Истиот е наместен со нов и модерен мебел. Станот е на 5ти кат,со лифт во нова зграда, невселуван. Цена 700 евра + месечни трошоци

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
Në fillim