Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Luksuzen stan vo Centar kaj Vlada

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dom Lux 01 Shk 12:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ID. 34826

Se izdava luksuzen stan vo Centar kaj Vlada sao povrisna od 85m2na 4ti kat so 2 spalni sobi, dnevna so trpezarija, 2 kupatila, golema terasa,kujna odvoena.

Cena : ____
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Izdavame super dukan vo Centar 400 EUR
Se iznajmuva namesten stan vo Karpos 1 10 000 MKD
Se izdava stan vo Centar so dve spalni sobi 250 EUR
Izdavame 2 sobni kancelarii vo Centar od 42m2 0 EUR
Në fillim