Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Luksuzen stan vo Reonski Centar Aerodrom

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 18 Jan 10:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Шифра 24337

Се изнајмувам луксузно наместен стан во Реонски ценатр Аеродром, веднаш до основното школо Александар Македонски, на 6 кат со јужна ориентација. Станот има една спална соба, голема дневна (нов намештај некористен) со камин на Етанол и нова трпезарија (некористена), комплетно опремена кујна, балкон со отворен поголед кон планината Водно.Станот е обезбеден со аларм и влезна камера. Цена 270 евра + месечни трошоци.

*** Слободен од 15ти Февруари 2019 ***

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
Në fillim