Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

LUKSUZEN TROSOBEN STAN NA VODNO

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 19 Qer 12:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN LUKSUZEN STAN NA VODNO 85 EUR
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC 250 EUR
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA 200 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 300 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Agencija Domik izdava 3 soben namesten stan 93 m2 na Vodno, 2 spalni, 2 kupatila, Cena 500 Evra - sifra 1586

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected] www.domikestate.com
https://www.facebook.com/domikrealestate
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
  Online
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO MIDA 230 EUR
NOV 3 SOBEN STAN 50 m2 VO DEBAR MAALO 53 500 EUR
DOMIK IZDAVA DUPLEX VO KOZLE  450 EUR
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN DUPLEKS VO CENTAR 350 EUR
Në fillim