Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Luxurious apartment for rent in Przino

550 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dom Lux 08 Sht 16:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ID. 40133

Luxurious apartment for rent in Przino with size of 91m2 on ground floor with 40m2 backyard, 2 bedrooms, living room with dining table, open kitchen, 2 bathrooms, parking.

Price: 550 EUR

www.mydomlux.com
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Izdavame 3 soben ubavo nam stan od 70m2 vo Centar 400 EUR
Apartment for rent in City Square 500 EUR
Se idava kat od kukja vo Taftalidze 800 EUR
NOVI Kancelarii 55m2 do gradski park 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione