Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Luxury 3 bedroom apartment in Crnice for rent

770 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dom Lux 08 Sht 16:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ID. 40106

Luxury apartment for rent in Crnice with size of 111m2 on 2nd floor with elevator,3 bedrooms, spacious living room with dining table, 2 bathrooms, wardrobe, balcony, wonderful view towards the city.

Price: 770 EUR
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Se izdavaat luksuzni kancelarii vo Centar 13 EUR
Se izdavaat kancelarii na atraktivna lokacija 1 500 EUR
Moderno namesten stan za iznajmuvanje vo Centar 330 EUR
Nova garsonjera od 35m2 vo Crnice 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione