Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LUXURY APARTMENT FOR RENT

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: VIZIJA DOM 22 Dhj 09:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
VIZIJA DOM
EKSKLUZIVNO LUX STAN KARPOS 150M2 0 МКД
TOP PONUADAITNO KUKA VO VLAE PO CENA ZA STAN 66 000 ЕУР
AERODROM POZADI TOBACO 2  ODLICEN STAN 50M2 200 ЕУР
ODLICEN STAN VO KARPOS 1 0 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Komuna
Shkup
CODE A 134- BRAND NEW APARTMENT, WITH 2 BEDROOMS, LIVING ROOM WITH KITCHEN AND DINING AREA, ONE BALCONY, ONE BATHROOM, FREE PARKING PLACE, FIRST FLOOR, CENTRAL HEATING!!!!!!!!!!!!!!

ВИЗИЈА ДОМ ИЗНАЈМУВА, ЛУКСУЗЕН СТАН, НОВОГРАДБА, НА ПРВИ КАТ, СО ПАРНО И ЛИФТ, БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ, ТРИ СОБИ, БАЛКОН, КУПАТИЛО!!!!!!!!!!!!!!!!

ВИЗИЈА ДОМ
075 / 205 - 222
VIZIJA DOM
VIZIJA DOM E EDINSTVENA AGENCIJA VO MAKEDONIJA SO STIL I VIZIJA DO VASIOT DOM NASA VIZIJA VAS DOM AGENCIJA VIZIJA DOM PROVERETE ZOSTO SITE JA SAAKAT OVAA AGENCIJA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ul.MARSAL TITO br.22 vlez 2 stan 1 Tregoje në hartë
078/616-939
VIZIJA DOM
075/205-222
Leaflet
VIZIJA DOM
EKSKLUZIVNO LUX STAN KARPOS 150M2 0 МКД
ITNO EKSTA CENA NOV TROSOBEN STAN AERODROM 890 ЕУР
 AGENCIJA VIZIJA DOM IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR 0 МКД
NOV DVOSOBEN STAN NA TOP LOKACIJA VO DEBAR MAALO 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione