Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NAMESTEN DVOSOBEN 60m2 VO KAPISTEC

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Real estate DOMA DOM 14 Sht 12:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real estate DOMA DOM
NAMESTEN  DVOSOBEN STAN 60m2 TAFTALIDZE 1 FORCA 300 ЕУР
DOMUVANJE VO STANBENI KUKI ST=115m2+Pod.26m2 280 000 ЕУР
DVOSOBEN PRAZEN STAN 60m2 D MAALO 250 ЕУР
4-SOBEN STAN 90m2 + 4m2 TAFTALIDZE 2 75 000 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra 4283

Se izdava namesten dvosoben RENOVIRAN stan 60m2, kaj Zavod za Vrabotuvanje-KAPISTEC, na 5-ti kat so lift i centralno parno, edna splana so bracen lezaj, terasa kon Jug....cena 250 evra

kontakt mobilen
077 705 108
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
[email protected]
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Visit our store page
Иво Лола Рибар 72 б, локал 18 Show on the map
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM
NOV DVOSOBEN STAN OD 50m2 VO AERODROM 250 ЕУР
ODLICEN DVOSOBEN stan  50m2  vo KARPOS 4 49 000 ЕУР
KUKA  NA VODNO -PARCELA  275m2 260 000 ЕУР
TROSOBEN NOV 75m2 AERODROM MICURIN 290 ЕУР
Në fillim