Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Namesten stan od 134m2 vo Taftalidze

600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Jasmina Pandeva 18 Shk 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Se izdava stan na ul.Bagdatska br.3/12(Taftalidze kaj skoloto Vojdan Cernodrinski), namesten , dupleks so tri spalni, dve kupatila(edno so dzakuzi kada,drugo so tus kabina)+eden toalet,kamin.utiliti(peralna i susalna).Se izdava na podolg period.
Jasmina Pandeva
075410171
Leaflet
Në fillim