Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NAMESTEN TROSOBEN 70m2 TAFTALIDZE KATASTAR

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Real estate DOMA DOM 04 Gush 18:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real estate DOMA DOM
Trosoben stan od 102m2 vo Taftalidze 1 112 000 ЕУР
CETVOROSOBEN NAMESTEN 90m2 KAPISTEC 400 ЕУР
NAMESTEN  DVOSOBEN STAN 60m2 TAFTALIDZE 1 FORCA 300 ЕУР
NOV NAMESTEN STAN OD 70m2 VO DEBAR MAALO 450 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra:17599

Se izdava ubavo ureden trosoben stan 70m2 so dvor 40m2, vo Taftalidze kaj Katastarot sopstveno greenje..........Cena 350 e

mobilen kontakt
075 534 820
077 705 108
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Tregoje në hartë
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM
79m2 STAN ODLICNA LOKACIJA TAFTALIDZE VERO 2 106 000 ЕУР
TROSOBEN STAN 72m2 VO KOZLE HOTEL GRANIT 300 ЕУР
GRADBA 2019 STAN 43m2  52m2  57m2  TAFTALIDZE 46 500 ЕУР
NOV PRAZEN DVOSOBEN STAN 43m2 VO DEBAR MAALO 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione