Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov trosben stan vo Centar kaj Univerzalna

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Casa - Real estate agency 06 Sht 17:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Centar 70m2 (kaj Univerzalna sala) trosoben, kompletno opremen. cena 300e kontakt: 070 317 751
Casa - Real estate agency
3079-395, 3079-387
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione