Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen stan vo Kapistec so 2 spalni

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 22 Gush 10:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Izdavame odlicno namesten stan vo Kapistec so povrsina od 70m2. Raspolaga so 2 spalni sobi, 1 toalet i 1 banja, i istiot e kompletno opremen so moderen mebel. Cena 300 evra. Ne se izdava na studenti.

Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
EDNOSTAVNO NAJDOBRI
"Aminta Treti" 65/1-2
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
[email protected]
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/333-336 , 3110-566
Leaflet
Në fillim